Nasze sukcesy
W 2017 r Finalistą etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie został Marcin Bawołek, który odebrał nagrodę w Naczelnym Sądzie Administracyjnym w Warszawie. 


W 2017 r. Karolina Kasperek została Finalistką XVI Wojewódzkiego Konkursu „Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym”. Finał odbył się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego.Mieliśmy od 2008r. do tej pory aż 11 posłów na Sejm Dzieci i Młodzieży, który obraduje rokrocznie 1 czerwca.


Oto oni:
Sebastian Gamrat 2008r.

Paweł Sterniuk 2009r.


                  Iza Chojna, Iza Mościcka, Sebastian Janisz  2010r.

Joanna Suchańska, Stefania Pogrzeba 2012r.

Marcel Niemczyk, Jakub Malij - 2014r. 

Magdalena Podolska, Karolina Gollenia - 2014r.


Mieliśmy również młodego senatora, jednego gdyż tylko raz został zorganizowany taki konkurs.Mieliśmy dwóch Młodzieżowych Wójtów Gminy

Dobrzeń Wielki:

Wygraliśmy wojewódzki konkurs Euroquizz i dzięki temu koniec roku szkolnego spędziliśmy w Brukseli:Nasz uczeń wygrał ogólnopolski konkurs Dyplomacja i sprawy międzynarodowe (nagrodą był 5-dniowy pobyt w Warszawie:) ubiegał się on również o fotel sekretarza NATO podczas symulacji obrad NATO w  Warszawie, wziął również udział w europejskiej konferencji Warsaw Transatlantic Forum.Zorganizowaliśmy już trzy razy akcję pro frekwencyjną na terenie naszej gminy:

Bierzemy udział w konferencjach

 Prawa człowieka zaczynają się od praw dziecka – Uniwersytet Opolski(nasi członkowie spotkali się z Rzecznikiem Praw Dziecka panem Markiem Michalakiem)


Nasze członkinie zostały finalistkami Ogólnopolskiego Konkursu ,,Nakręć się na wybory’’:


Zajęliśmy II miejsce w Wojewódzkim Konkursie
Maszyna Goldberga:Wzięliśmy udział w Ogólnopolskim KonkursieMinisterstwa Spraw Zagranicznych pt:

Wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Konkursie Strzał w 10… czekamy na wyniki:Dwie uczennice wzięły udział w konkursie Prawa dziecka oczami dzieci zorganizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz